Biografija

Susipažinkime

Seimo narė, Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkė, Sveikatos reikalų komiteto narė​, Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupės pirmininkė, Seimo delegacijos Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje narė 

Biografija

"I did it my way"

 F. Sinatra

Daug kartų užauginusi Franko Sinatros daina puikiai tinka ir mano biografijos pradžiai. Menų mokykla, kelių skirtingų sričių studijos, emigracija, sugrįžimas, darbas nevyriausybinėse organizacijose Lietuvoje ir tarptautiniu mastu, darbas gydymo įstaigoje, pilietinės iniciatyvos ir galiausiai politika – visko daug, įvairaus ir, pripažinsiu, gana tipiško visai mano kartai. 

Išsilavinimas 

Nuo gimimo 1988 m. tolimesni 18 gyvenimo metų prabėgo Vilniuje, tarp Žirmūnų ir Šnipiškių, kur baigiau Tuskulėnų vidurinę mokyklą, sustiprintą menų klasę. Tiek tada, tiek dabar domėjausi viskuo, taigi, baigdama mokyklą tikrai visai nežinojau, ką veiksiu gyvenime (jeigu jums dabar 18 m. ir jūs nežinote, ką veiksite gyvenime, nusiraminkite – tai NORMALU).  

Raginama mamos ir veikiau atsitiktinai, pasirinkau anglų filologijos studijas Vilniaus universitete. Studijų metu tyrinėjau anglų literatūrą.  

Pasibaigus bakalauro studijoms, 2010 m., kaip ir daugelis tuo metu buvusių jaunų žmonių, susidomėjau emigracijos galimybėmis, todėl susikroviau lagaminą ir iškeliavau į Jungtinę Karalystę dirbti, kaip tuomet galvojau, ir užsidirbti studijoms svetur. Planas neišdegėgal ir gerai. 

Grįžusi į LietuvąVilniaus universitete baigiau savo pirmąjį magistrą – Intermedialių literatūros studijųkuriose nagrinėjau psichiką veikiančių medžiagų vaizdavimą kine. Tai buvo magistras sau, išplėtęs mano akiratį ir išugdęs kaip asmenybę. 

Pradėjusi dirbti, 2014 m. išvykau į neilgą, bet išsamių žinių apie narkotikų politiką suteikusią stažuotę Vidurio Europos universitete pagal Žmogaus teisių ir Narkotikų politikos programą. 

Po dar kelerių metų, atvesta darbo ir karjeros kelių, mokslus tęsiau Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (TSPMI), Rytų Europos ir Rusijos studijose. Magistro darbą apsigyniau narkotikų politikos tema, 2017 m. įgijau antrą magistro laipsnį. 

Karjera 

Studijų metais dėsčiau anglų kalbą.

Kryptingą darbo patirtį pradėjau 2013 m., Eurazijos žalos mažinimo tinkle, kur ir prasidėjo darbas narkotikų politikos srityje. Tuo metu dirbau įgyvendindama organizacijos projektines veiklas Tadžikistane, Kazachstane, Gruzijoje, Moldovoje ir kt. Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalyse.  

Darbą narkotikų politikoje tęsiau tapdama tarptautinės jaunimo organizacijos Youth RISE” vadove. 20182019 buvau Pilietinės visuomenės tarybos narkotikų klausimais Jungtinėse Tautose atstovė jaunimui. Tuo pat metu kartu su kolegomis įkūriau jaunimo organizaciją Lietuvoje “Jauna banga”. 

Tarptautinė darbo patirtis 2016 m. atvedė į Respublikinį priklausomybės ligų centrą Vilniuje, kur dirbau projekto tyrėja, ryšių su visuomene specialiste, konsultavau žalos mažinimo klausimais, su kolege įkūriau pakaitinio gydymo pacientų iniciatyvinę grupę.  

Šiuo metu Seime esu Sveikatos komiteto narė, Priklausomybių komisijos pirmininkė, tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupės pirmininkė, Seimo delegacijos Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje narė.  

Nuotraukos

Nuotraukas spaudai galite rasti galerijoje.